R.K. Basisschool De Hoge Waai - Kerkstraat 33 - 4944 XB Raamsdonk              © design by volvuur

Contact met

Contact met

DE HOGE WAAI

R.K. Basisschool "De Hoge Waai"

Kerkstraat 33, 4944 XB Raamsdonk

Tel.:  0162-512055

Email: directie@dehogewaai.nl

Directie: Angela Maas   

    

Voor meer informatie, opmerkingen, het aanvragen van onze schoolgids op papier e.d. kun je per e-mail contact met ons opnemen. Wij antwoorden dan zo snel mogelijk. 

DE LEERKRACHTEN

Groep 1/2 juffrouw Ilse Bracke: 

ilse.bracke@dehogewaai.nl ​

Groep 1/2 juffrouw Fleur Hermus: 

fleur.hermus@dehogewaai.nl  

Groep 3 juffrouw Liesbeth de Vet: 

Liesbeth.de.vet@dehogewaai.nl

Groep 4 juffrouw Sonja de Winter/Juffrouw Wendy Peeters: 

sonja.de.winter@dehogewaai.nl

wendy.peeters@dehogewaai.nl

Groep 5 dhr. Anton Vissers/Juffrouw Noortje Boons: 

anton.vissers@dehogewaai.nl

noortje.boons@dehogewaai.nl

Groep 6 juffrouw Sonja Vissers: 

sonja.vissers@dehogewaai.nl

Groep 7 dhr. Jasper Notenboom: 

jasper.notenboom@dehogewaai.nl

Groep 8 juffrouw Wendy Peeters/Mèlanie Nooten: 

wendy.peeters@dehogewaai.nl

melanie.nooten@dehogewaai.nl

KOM JE

OOK

NAAR 

ONZE SCHOOL?