Contact met

Contact met

DE HOGE WAAI

R.K. Basisschool "De Hoge Waai"

Kerkstraat 33, 4944 XB Raamsdonk

Tel.:  0162-512055

Email: directie@dehogewaai.nl

Directie: Angela Maas   

    

Voor meer informatie, opmerkingen, het aanvragen van onze schoolgids op papier e.d. kun je per e-mail contact met ons opnemen. Wij antwoorden dan zo snel mogelijk. 

DE LEERKRACHTEN

Groep 1/2 juffrouw Aukje van Velthoven: 

aukje.van.velthoven@dehogewaai.nl

Groep 1/2 juffrouw Inge Kremer/Juffrouw Claire Pot

inge.kremer@dehogewaai.nl  

claire.pot@ dehogewaai.nl 

Groep 3 juffrouw Sonja Vissers: 

Sonja.vissers@dehogewaai.nl

Groep 4 juffrouw Sonja de Winter/Juffrouw Nienke van Oosten: 

sonja.de.winter@dehogewaai.nl

nienke.van.oosten@ dehogewaai.nl

Groep 5 Juffrouw Femke Meijs: 

femke.meijs@dehogewaai.nl

Groep 6 juffrouw Liesbeth de Vet/juffrouw Marlies Zwagemaker:

liesbeth.de.vet@dehogewaai.nl

marlies.zwagemaker@dehogewaai.nl

Groep 7 Juffrouw Anneke de Wit/Juffrouw Sylvia Emmen

anneke.de.wit@dehogewaai.nl

sylvia.emmen@dehogewaai.nl

Groep 8 juffrouw Wendy Peeters/juffrouw Mèlanie Nooten: 

wendy.peeters@dehogewaai.nl

melanie.nooten@dehogewaai.nl

KOM JE

OOK

NAAR 

ONZE SCHOOL?